Japonlar Ermeni Soykırımını tanımayı reddetti

31 Temmuz 2019 Çarşamba 21:28

24 Nisan sözde Ermeni soykırımı için Ermeni diasporasının Japon devletine gelin bu yıl bu soykırımı siz de tanıyın teklifine Japonlar olumsuz yanıt verdi ve her yıl aynı teklifi getirmemeleri ricasin da bulundu.

Japonlar Ermeni Soykırımını tanımayı reddetti
 Japonya'nın en büyük TV medyası nhk'nin world kanalı haberine göre; 24 Nisan sözde Ermeni soykırımı için Ermeni diasporasının Japon devletine gelin bu yıl bu soykırımı siz de tanıyın teklifine Japonlar olumsuz yanıt verdi ve her yıl aynı teklifi getirmemeleri ricasin da bulundu. Bunun üzerine Ermeni diasporası 2. Bir teklifte bulundu Japonya'ya; peki şimdilik soykırımı tanımayın ama gelin Türkler'in yaptığı katliam için diktigimiz soykırım anıtına çiçek bırakın, bakın dün Türklerle aynı dine inanan (İslam) ve Türkler'in ümmet dedikleri Arap dünyası Ermeni Soykırımını tanıyarak, soykırım anıtını ziyaret etti ve Türk kamuoyunda haber bile olmadı, siz Japonların endiselenmesine hiç gerek yok teklifine karşılık; Japonların; bizim ülke dinamiklerimiz ve Türklere bakış açımız farklı diyerek 2. Teklifi de reddettiler...

Bu haberi gücünüz, sabrınız yettiği müddetçe yayın paylaşın..!!
Paylaşın ki kim dost kim düşman Türk Milleti anlasın
Yandaş Medya'nın üstünü örtecegi bu haberi paylaşarak Türk Milleti'nin bu haberi öğrenmesini sağlayalim...

Sözde Ermeni soykırımını tanımayan ülkeler;
#Azerbaycan, #BirleşikKrallık, #Danimarka, #KKTC,  #ÖZBEKİSTAN, #ARNAVUTLUK, #BOSNAHERSEK, #KOSOVA, #PAKİSTAN, #İSVEÇ, #İSPANYA, #NORVEÇ 'ten sonra dost ülke #JAPONYA'da #SÖZDE #Soykırım İddiasına riayet etmeyerek tarafını göstermiş oldu...!!!

Selam olsun Türk Yurduna dost olan tüm #Uluslara
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x