Kılıçdaroğlu'ndan Kamil Sönmez için başsağlığı mesajı

20 Aralık 2012 Perşembe 12:49

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden Kamil Sönmez'e rahmet, ailesine, yakınlarına ve sanat dünyasına başsağlığı diledi. Bir mesaj yayımlayan Kılıçdaroğlu, Kamil Sönmez'in ölümünden duyduğu üzüntüyü dile...

Kılıçdaroğlu'ndan Kamil Sönmez için başsağlığı mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden Kamil Sönmez'e rahmet, ailesine, yakınlarına ve sanat dünyasına başsağlığı diledi.

Bir mesaj yayımlayan Kılıçdaroğlu, Kamil Sönmez'in ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirerek, kısa bir süre önce sanatçı dostlarının ve sevenlerinin katıldığı dayanışma gecesinde buluştuğu Kamil Sönmez'in ölüm haberinin çok üzdüğünü ifade etti.

Kılıçdaroğlu, "Bir süredir Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık, Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde tedavi gören ve Türk Halk Müziğinin unutulmayacak seslerinden biri olan Kamil Sönmez'in yaşamını yitirmesi, elbette önce ailesi olmak üzere sanat dünyasının, sevenlerinin, kısaca hepimizin büyük kaybıdır. Karadeniz'den dalga dalga Türkiye'ye yayılan ve herkese seslenen sesiyle hep belleklerimizde kalacak olan Kamil Sönmez'e rahmet, ailesine, yakınlarına ve sanat dünyasına başsağlığı diliyorum." diye ifade etti.

Yorum Gönder

@name x