Kılıçdaroğlu'ndan Türk bayraklı mesaj

22 Mart 2013 Cuma 13:13

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal paylaşım sitesi twitter'da Türk Bayrağı fotoğrafı paylaşarak, "Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal" diye yazdı.

Kılıçdaroğlu'ndan Türk bayraklı mesaj
Dün Diyarbakır'daki Sözde Nevruz kutlamasının yapıldığı alanda Türk Bayrağı açılmamasına gelen tepkilerin ardından, Kılıçdaroğlu da twitter'da dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Kılıçdaroğlu, twitter hesabından Türk Bayrağı fotoğrafı paylaştı. Kılıçdaroğlu, fotoğrafın altına ise İstiklal Marşı'nın "Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal" dizelerini yazdı.

Öte yandan dün akşam saatleri itibariyle CHP Genel Merkezi'ne de dev bir Türk bayrağı asılmıştı. 

Dün Diyarbakır meydanında binlerce yıllık Türk devleti ve Genç Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş paradigmalarıyla oynanmıştır. Bir kalkışma, meydan okuma, dağda ki silahlı eşkiyanın şehirde ki takımı Türk milletine yürekleri parçalatan fitneyi ateşleyen yeni bir karagün yaşatmıştır. Ülkenin kuruluş ve kurtuluş esaslarını namusu, şerefi, onuru kabul etmesi gereken Atatürk'ün partisi son derece garip ve manidar, göz boyama tepkisiyle yeni bir hüzünlü komediye, iki yüzlülüğe imza atmıştır. CHP bir daha gösterdi ki AKP'yle kandil'le, imralı'yla aynı dili kullanmıştır. 

CHP HAKKARİ MİTİNGİNDE TÜRK BAYRAĞININ OLMAMASI TEPKİYLE KARŞILANMIŞTI.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x