MERAL AKŞENER'DEN YENİ PARTİ İLE İLGİLİ ZARURİ AÇIKLAMA!

03 Eylül 2017 Pazar 22:27

Meral Akşener, sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı.

MERAL AKŞENER'DEN YENİ PARTİ İLE İLGİLİ ZARURİ AÇIKLAMA!

Saygıdeğer Kamuoyuna;
 

Siyasi çalışmalarımızla ilgili olarak, medyada yer alan bazı yorum ve değerlendirmelere yönelik bir bilgilendirme ihtiyacı hasıl olmuştur; 
Hareketimizi yerleşik tanımlar ve sloganlar üzerinden okumak doğru tespitlere ulaştırmaz. Biz siyasi yelpazede bir alan doldurmak için yola çıkmış değiliz. Böyle bir tavrı anlamlı da, faydalı da bulmayız. 
Amacımız; bizzat toplam siyaseti sağlıklı alana taşımak, rekabetçi siyasi yapıyı yeniden inşa edip Milli iradenin tecellisini sağlayarak, Türkiye'nin entellektüel birikimini zenginliklere taşımaktır. 
Aynı zamanda son günlerde şahitlik ettiklerimiz, doğru yolda olduğumuz hususunda bizlere moral vermektedir; "Gazi Mustafa Kemal 'den, Aziz Atatürk'e" geçiş son derece sevindiricidir. Ayakların, Türk Milliyetçiliğinden çekilerek Malazgirt ovasına Otağ kurmaya yönelişi, Kızılelma seslenişi gayet memnuniyet vericidir. Yapının diğer yüzünden, "Kerkük" sözcüklerinin duyulacak kadar seslendirilmesi bile, tarafımızca memnuniyetle karşılanmaktadır. 

MUTLU VE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE ÇAĞRISIYLA ...

Meral Akşener

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mustafa Abakay 11 ay önce yorumlandı

Dediklerinizin hepsi bugün iktidar tarafından dillendiriliyorsa ülkücü iradenin hala ülkücü çizgide ve ülkücülerin yuvası mhp nin hala dimdik ayakta ve aynı görüşte yerinde sapasağlam duruşunda ve mhp nin fikirlerinin dün Başbuğ Sovyetler yıkılacak Türk devletleri kurulacak dediğinde anap dyp ve solcular gülüyordu ama gerçek oldu.dün devlet bahçeli feto haindir ajandır dediğinde aynı kişiler ve akpliler gülüyordu. Şimdi hepsine birden biz MHP'liler gülüyoruz.sonuna kadar mhp sonuna kadar mhp başka parti tanımıyoruz .yarında bugünkü dediklerimizde haklı çıkacağız.sizde göreceksiniz mhp bölmek parçalamak isteyenler kime hizmet ettiklerini filmin sonunda görecekler.

0 Kişi beğendi.