MHP İLE İYİ PARTİ BİRLEŞİYOR MU?

02 Ağustos 2019 Cuma 00:11

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından dikkat çeken mesajlar paylaştı.

MHP İLE İYİ PARTİ BİRLEŞİYOR MU?
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından dikkat çeken mesajlar paylaştı. Bahçeli, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İYİ Parti'ye bir çağrıda bulundu.

Bahçeli, "3-4 Ağustos 2019 tarihinde İYİ Parti’nin 4. Olağanüstü Kurultayı yapılacaktır. Çağrım şudur: Fiziken orada, fikren aramızda bulunan dava arkadaşlarımın müştereken karar alıp Milliyetçi Hareket Partisi’ne dönüşün tarihi sorumluluğunu yerine getirmeleri halisane ve samimi beklentimdir" dedi.

'BİRLEŞME' ÇAĞRISI
Bahçeli'nin paylaşımında "birleşme" mesajı vermesi de dikkat çekti. Bahçeli, "Buluşma yerimiz zillet değil millettir. Kucaklaşma zamanı gelmiştir. İYİ Parti’nin Olağanüstü Kurultay’ında MHP’yle bütünleşme ve birleşme hamlesi Türkiye’nin gücüne güç katacak, yarım asırlık davamızı birlik ve dirlik içinde geleceğe taşıyacaktır" dedi.

İYİ Parti ile yaşanılanları "ders" olarak niteleyen Bahçeli, "Her ne yaşandıysa geride kalmış, herkes için ders niteliğinde olmuştur" derken, "Bu vahim sürecin travmalarına ve makus sonuçlarına her dava arkadaşımız farklı dozajda muhatap kalmıştır. Yaşananlar üzücüdür, hüzünlüdür, ibret vericidir" diye ifade etti.

Bahçeli, ayrıca, "Çağrım birliğe, beraberliğe, barışmaya ve heyecanla tokalaşmayadır" diye de ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 5

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ah Vatan 5 ay önce yorumlandı

İyi parti bahçeli varken yada bahcelinin vampitleriyle kesinlikle birleşmesin

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

hahaha 9 ay önce yorumlandı

Allah yazdıysa bozsun mhp bohçalının olsun

2 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Katrritu 11 ay önce yorumlandı

İlhan nural sen salakmısın. Ülkeyi abdnin yıkmasına gerek yok abd imiş chp imiş iyi Parti imiş akp ülkenin ırzına geçmiş satmadık yer kesmedik orman bırakmadı zam üstüne zam sen mal gibi bekaa diye yırtınıyordu

4 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Murathan 11 ay önce yorumlandı

ilhan nural He koçum kimin gideceğini herkes görüyor sen 23 hazirandan beri o at gözlüğünü daha çıkarmadın mı.? Yazık etmişsin kendine, bak gözler iyice yrragı yemiş.

2 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ilhan nural 11 ay önce yorumlandı

bu meral akşener zaten gidici amarkanın yeni hedefi yeni parti bahceli bu meral hanıma bekaqyı chpnin hdpnin arkasınadakılıp vatan milliyetcilikten anlamaz sadece3 proje partisidir

3 Kişi beğendi.