MHP lideri Bahçeli'den kurmaylarına uyarı: Özel bir gayret içerisindeler

26 Haziran 2019 Çarşamba 11:03

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın dağılacağı yönünde algı operasyonları yapılabileceği konusunda kurmaylarına dikkatli olmaları uyarısı yaptı.

MHP lideri Bahçeli'den kurmaylarına uyarı: Özel bir gayret içerisindeler
 Devlet Bahçeliönceki akşam Başkanlık Divanı'nı toplayarak İstanbul seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Toplantıda, İstanbul'da MHP'nin seçim çalışmalarını koordine eden Genel Başkan yardımcıları, Bahçeli'ye ayrıntılı bir rapor sundu.

23 Haziran sonucu

Seçmen iradesine saygı duyulması gerektiğini tekrarlayan Bahçeli'nin ortada bir başarısızlık varsa önümüzdeki dönemde sebeplerinin ele alınması gerektiğini, verilerin incelenmesi gerektiğini ifade etti.

"Özel bir gayret içerisindeler"

Bahçeli, seçimin ardından Cumhur İttifakı'nın dağılacağı yönünde algı operasyonları yapılabileceğine dikkat çekerek, kurmaylarını bu konuda dikkatli davranmaları için uyardı.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre, 31 Mart seçimleri öncesinde üç büyük şehrin kaybedilmesi durumunda Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'nin tartışmaya açılacağına yönelik açıklamalarını hatırlatan Bahçeli ''İnşallah haklı çıkmam ama bu tartışmaları ortaya atmak için özel bir gayret içerisindeler'' dedi.

"Asıl hedeflere odaklanılması gerekiyor"

Bahçeli'nin önümüzdeki dört sene boyunca seçim olmayacağını ve bu süreçte asıl hedeflere odaklanılması gerektiğini söylediği de öğrenildi. Öte yandan MHP liderinin kurmaylarını, Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ile ilgili yaptığı görüşmeye ilişkin bilgilendirdiği belirtildi.
MHP lideri Bahçeli'den kurmaylarına uyarı: Özel bir gayret içerisindeler

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ülkücü 1 yıl önce yorumlandı

cumhurdan çıkamaz, cumhurdan çıksa silinir gider, cumhurdan çıktığında bugün onu öven akp medyası 2 günde bahçelinin ipliğini pazara çıkarır

0 Kişi beğendi.