MHP Manisa İl Başkanı’ndan iktidara binalı gönderme

25 Mart 2013 Pazartesi 15:32

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Manisa’da İl Başkanlığı’nın açılışını yaptı. MHP Manisa İl Başkanı ise iktidara oldukça dikkat çeken bir göndermede bulundu.

MHP Manisa İl Başkanı'ndan iktidara binalı gönderme

 Pazar günü Manisa’da bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Müzesi’nin de açılışını gerçekleştirdi. Müzede mankenlerin Çanakkale Savaşı’nı canlandırmasını izleyen Devlet Bahçeli oyuncuları tebrik ederek “Tüylerim diken diken oldu, çok duygulandım, çok etkileyiciydi” ifadelerini kullandı.

BUĞDAY ÇORBASI İKRAM EDİLDİ

Müzede Devlet Bahçeli'ye askerlerin savaşta içtiği kırık buğday çorbası da ikram edildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, daha sonra belediye tarafından yapılan Atatürk Gençlik Merkezi'ni gezdi. Devlet Bahçeli, merkezin ayrı dersliklerinde bağlama, keman ve piyano çalan, zeybek oynayan, modern dans yapan gençleri izledi.

ŞİMDİ BİNAYI ALDIK AMA..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Manisa İl Başkanlığı binasını da hizmete açtı. MHP Manisa İl Başkanı Tamer Akkal, daha önce AK Parti'nin kullandığı binayı kiraladıklarını belirterek, "Şimdi binayı aldık bir dahaki seçimde iktidarı da alacağız" dedi.
 
Partisinin İl Başkanlığı'ndan ayrılan Devlet Bahçeli, karayoluyla Ankara'ya hareket etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x