MHP'DE 5 GÜNDE 5143 ÜYE

16 Nisan 2013 Salı 12:43

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri ili Melikgazi İlçe tarafından 10 Nisan tarihinde Cumhuriyet Meydanında kurulan ve 14 Nisan tarihinde sona eren Melikgazi İlçe Üye Kayıt işlemi sona erdi.

MHP'DE 5 GÜNDE 5143 ÜYE

Üye Kayıt işleminin son gününde açıklama yapan Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, 5 günde 5143 vatandaşın Milliyetçi Hareket Partisine üye olduğunu açıkladı.

 
Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı tarafından Cumhuriyet Meydanına 10 Nisan tarihinde açılan ve 14 Nisan tarihinde sona eren üye kayıt işlemi hakkında açıklama yapan MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke'nin destekleri ve Melikgazi ilçe Kadın Kolları Başkanı Funda Dağ ve Yönetim Kurulu üyelerinin gayretleri ile 5 günlük parti üye çalışma programı yaptıklarını belirtti.
 
Yücebaş, " Melikgazi İlçe Teşkilatı olarak hiçbir şey vaat etmeden, hiçbir şey dağıtmadan, insanların kendi gönül rızası ile 5 günde 5143 vatandaşımızı üye yaptık, gün başına bine yakın insanımız üye olmuştur" dedi.
 
Reel ve Gerçek manada insanların bilgileri doğrultusunda çalışmaları imzalar altına alarak siyasi partilerin üye çalışmalarını nasıl yapması gerektiğini noktasında örnek davranış olarak bu çalışmayı yaptıklarını belirten Yücebaş, Manevi katkılar sunun MHP İl Başkanı Mete Eke ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.
Yücebaş, " İnsanların son zamanlarda T.C ibaresinin bazı kurum ve kuruluşlarından kaldırılmasından dolayı yaşanan hassasiyetlerden ve akil insanlar heyetine yapılan tepkilerden dolayı "Kurtarın" yakarışı partimize üye oluyorlar, Parti üye kayıt işlemlerimiz ilerleyen günlerde farklı noktalarda devam edecek" dedi.

Kaynak: Ortadogugazetesi.net
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x