MHP'DEN AKŞENER'E OLAY BENZETME! AKŞENER ÇOOOK KIZACAK...

05 Ekim 2018 Cuma 14:10

MHP lideri Devlet Bahçeli ile İYİ Parti lideri Meral Akşener arasındaki söz düellosuna MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da katıldı ve Meral Akşener'i çok kızdıracak bir benzetme yaptı. Büyükataman'ın, Akşener'in evinin önüne protestoya gi..

MHP'DEN AKŞENER'E OLAY BENZETME! AKŞENER ÇOOOK KIZACAK...

 MHP lideri Devlet Bahçeli ile İYİ Parti lideri Meral Akşener arasındaki çok sert söz düellosuna MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da dahil oldu. Meral Akşener'i çok kızdıracak bir benzetme yapan MHP Genel Sekreteri'nin, Akşener'in evinin önündeki protesto gösterisiyle ilgili hiçbir şey söylememesi dikkat çekti.

MHP Genel sekreteri Büyükataman, Bahçeli ve İYİ Parti Genel Başkanı Akşener arasında yaşanan tartışmaya ilişkin olarak yaptığı yazılı açıklamada, 'Kınalı Yapıncak' dediği Akşener'in "Bu af hikayesini getirir de FETÖ'nün kodamanlarının salıverilmesine bağlarsanız dünyayı size dar ederiz bilesiniz" ifadelerine tepki gösterdi. 

KINALI YAPINCAK VE YANCILARI... "Kınalı Yapıncak ve yancıları bilmez ama millet farkındadır ki 15 Temmuz’dan çok önce FETÖ belasına bayrağı ilk olarak MHP açtı" diyen Büyükataman, "15 Temmuz gecesi ise Ankara’daki ilk çıkışı MHP yaptı, millî duruşu MHP gösterdi. Temyiz kudreti kaybının belirgin bir göstergesi olan hafıza kaybıyla dumura uğradığı için kendisi hatırlamayabilir ama Ülkücü Hareket çok iyi hatırlıyor" dedi. Büyükataman şöyle devam etti:

FETÖ LİDERİ 'O HANIMA SAHİP ÇIKIN' DEDİ... "Kendileri 'yurtta sulh' deyip FETÖ’cü hakimlerle MHP’yi ele geçirmeye çalışırken MHP, FETÖ’ye karşı bir savaş veriyordu ve bir milim bile geri adım atmıyordu. FETÖ liderinin 'O hanıma sahip çıkın, koruyun' dediği hanım kimdir? 'İçişleri Bakanı biz yaptık, bizim referansımızla oldu' dedikleri kişi kimdir? Tabii ki bu kişi FETÖ üzerinden sahte racon kesen kişidir. Türkiye bunları bilmektedir."

PROTESTOYA DEĞİNİLMEDİ... Dün Akşener'in evinin önünde MHP'li olduğunu söyleyen kişilerce yapılan protestoya değinilmeyen açıklamada "Demirden korksa trene binmeyeceğini ifade edene, bir kere yanlış trene bindiyse; koridordan ters tarafa yürümesinin hiçbir anlamı olmayacağını hatırlatmak isteriz. Son olarak; Ülkücü Hareketin kadife eldiven içindeki demir yumruk olduğunu da kimse unutmamalıdır" dendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ülkücü 8 ay önce yorumlandı

balgatın paşaları reisin yancıları küçük enişteler

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ülkücü 8 ay önce yorumlandı

sarayın maşaları sizi

0 Kişi beğendi.