MHP'den Uyanışa Davet

07 Şubat 2013 Perşembe 11:21

MHP yerel seçimler için çalışmalara 1 Mart’tan itibaren başlıyor. MHP, “Milleti Uyanışa Davet” sloganı ile halkla buluşacak.

MHP'den Uyanışa Davet

 30 Mart 2014 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimler için MHP çalışmalara 1 Mart’tan itibaren başlıyor. Yerel seçim çalışmalarıyla ilgili gazetecilere bilgi veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Milleti Uyanışa Davet” sloganı ile düzenlenecek mitingleri anlattı.


9 IŞIĞI TEMSİLEN 9 MİTİNG
MHP’nin yerel seçim çalışmaları kapsamında 9 mitingin yapılacağını anlatan Devlet Bahçeli üç mitingin temasının “Bayrak”, “Türkçe” ve “Ülkem” olacağını söyledi. Devlet Bahçeli, diğer mitinglerin temalarının belirlenmesi için çalışmalara devam edildiğini ifade etti.

Yerel seçim sonuçlarının Başbakan Erdoğan’ın cumhurbaşkanı adaylığına da ışık tutacağını düşündüğünü söyleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Önümüzdeki seçimler geleceğin iktidarını tayin edecektir. Yüzde 51 oy oranı ile cumhurbaşkanı olacağını düşünen başbakan yerel seçimlerde yüzde 40'lar seviyesinde bir oy oranı alırsa acaba aday olmayı tercih edecek mi?" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğretim üyeliği yaptığı yıllara ait renkli anıları da paylaştı.

DEVLET YARDIMI
Devlet Bahçeli, dersinden geçmek için yeterli notu alamayan öğrencilerin ricalarını karşılıksız bırakmadığını da esprili bir dille ifade etti, "Her zaman onlara bir devlet yardımı yaptım" diye konuştu.

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

AHMET HANTAL 5 yıl önce yorumlandı

değerli kardeşim ülkücü harekete yapmış olduğun hizmetlere bir yenilik daha ğetiren yayın hayatında sana başarılar dilerim.yerel seçimlerde her ülkücü ve mhp ğeçmişteki yaşananları bir kenara bırakıp çalışmak zorundadır.ayrılılta azap birlikten kuvvet doğar.

0 Kişi beğendi.