MHP’li isimden Akşener’e sert tepki: Yaşından başından utan

05 Nisan 2020 Pazar 12:24

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, infaz indirimi ile ilgili kara propaganda yürüten ve düzenlemenin amacını çarpıtan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sert tepki gösterdi.

MHP'li isimden Akşener'e sert tepki: Yaşından başından utan
Cezaevlerindeki yoğunluğun azaltılması maksadıyla hazırlanan infaz paketine muhalefetin kuru eleştirileri sürüyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, infaz paketini çarpıtarak kirli bir algı operasyonu yapmaya çalıştı. 

Akşener, "AK Parti ve küçük ortağının infaz indirimi yasasında;  kadına şiddet, çocuk istismarı gibi kanayan yaramız olan suçlar da var." diyerek infaz indirimine yönelik Cumhur İttifakı'na akılalmaz bir iftira attı.

Sert tepki

MHP Hatay Milletvekili ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyon Üyesi Lütfi Kaşıkçı, Akşener'in iftirasına sert tepki gösterdi. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Kaşıkçı, "Ne kadar kolay yalan söyleyebiliyorsun. Yazık yaşından başından, sorumlu olduğun kişilerden hiç değilse utan." ifadelerini kullandı.

Lütfi Kaşıkçı'nın sözlerine vatandaşlardan destek gelirken, Akşener'e yönelik tepkiler sosyal medyada çığ gibi büyüdü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Çağatay 10 ay önce yorumlandı

Akşenere ne kolay kızıyorsunuz mhp yönetimi...Başbuğumun partisi haksız lik karşısında susan değil konuşandır...Akp ye làf söylemeyen hiçbir kişi başkasına laf söyleyemez...

1 Kişi beğendi.