MHP’li Şefkat Çetin: Hesaplaşma nasıl olurmuş göstereceğiz

04 Nisan 2013 Perşembe 10:09

MHP’den çözüm sürecine dair sert bir açıklama daha geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, “Hesaplaşma nasıl olurmuş göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

MHP'li Şefkat Çetin: Hesaplaşma nasıl olurmuş göstereceğiz
MHP çözüm sürecine dair sert tavrını sürdürüyor. Bu kez çözüm sürecine dair sert açıklamalar MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’den geldi. Şefkat Çetin,“Hesaplaşma nasıl olurmuş, bilmeyenlere öğreteceğiz. İliklerine kadar, nesiller boyu itliklerinin, rezilliklerinin, şerefsizliklerinin acısını yaşatacağız, açıklaması büyük tepki alacağa benziyor” ifadelerini kullandı.

"ŞEREFSİZLİKLERİNİN ACISINI YAŞATACAĞIZ"

Şefkat Çetin, "Devletimizin bekasına zarar verenleri, milletimizin birliğine zarar verenleri Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensuplarını hayasızca, şerefsizce itibarsızlaştırma oyununa alet olanlardan günü, zamanı ve zeminini bizler belirleyerek hesaplaşma nasıl olurmuş, bilmeyenlere öğreteceğiz. İliklerine kadar, nesiller boyu itliklerinin, rezilliklerinin, şerefsizliklerinin acısını yaşatacağız" dedi.

"KİMSENİN YÜZÜNE BAKAMAYACAKLAR"

"Yedi bölgeli akılsızlar, aldatma ekibinde yer alanlar, mayın tarlasına sürülenler Türk Milletinin uyanışının neler yapabileceğini görecekler. Şahsiyetlerini satan şahsiyetsizler " kanaat önderi ", " akil adam " boyasıyla boyansa da milletimizin keskin gözlerinden gerçek yüzlerinin fark edildiğini anlayacaklar. İhanet karası yüzlerine öylesine bir kalıcılık oluşturacak ki... Ekmeğini yedikleri, suyunu içtikleri, varlıklarını borçlu oldukları Türk Milletinin şamarını yediklerinde kimsenin yüzüne bakacak halleri kalmayacaktır" uyarısı yapan Şefkat Çetin, vatanı böldürmeyeceklerinin altını çizdi.

Cennet vatanımızı bölmek için piyasaya sürülenlere dur deneceğini ifade eden Şefkat Çetin, "Türk Milletinin asil evlatları, Milliyetçi-Ülkücü hareketin tüm mensupları, kadroları; yurdumuzun her köşesinde, her zemininde ve her platformda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Ülkesi ve Milletiyle bölünmezliğini korumaya ve kollamaya kararlıdır. Türk Milletinin gür sesinin cennet vatanımızın her köşesinden duyulması gösterecektir ki; Vatanımızı böldürmeyeceğiz, Ne Mutlu Türk'üm demeye sonsuza kadar devam edeceğiz" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x