MHP'li Vural: AKP'nin gayri milli piyangosu herkese vuracak

31 Aralık 2012 Pazartesi 14:11

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, "AKP’nin gayri milli piyangosundan toplumun tüm kesimleri nasibini alacaktır.” dedi. Oktay Vural, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında iktidar partisinin gayri milli piyangosundan...

MHP'li Vural: AKP'nin gayri milli piyangosu herkese vuracak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, "AKP’nin gayri milli piyangosundan toplumun tüm kesimleri nasibini alacaktır.” dedi.

Oktay Vural, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında iktidar partisinin gayri milli piyangosundan toplumun tüm kesimlerinin nasibini alacağını savundu. Vural, bu kapsamda, ‘biber gazı piyangosunun’ öğrencilere ve muhaliflere, ‘cop piyangosunun’ işçiye-memura, ‘sürgün piyangosunun’ memurlara, ‘böcek piyangosunun’ eleştirenlere, ‘haciz piyangosunun’ 22 milyon kişiye, ‘bir kâse yem piyangosunun’ atanamayan öğretmenlere çıkacağını savundu. ‘Zam piyangosunun’ ise sade vatandaşa çıkacağını söyleyen Vural, “Herkese bu konuda amorti var.” diye konuştu.

        Hükümetin 2013 yılında bir af ve özerklik hazırlığı içinde olduğunu savunan Vural, “Bu hazırlığı yapanlara da, vermek isteyenlere de, almak isteyenlere de 'avucunuzu yalayacaksınız' diyorum. Bu millet bunu affetmez, böyle bir şeyi kabul etmez.” ifadesini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x