MHP'li Vural, asgari ücret zammını simit ile eleştirdi

28 Aralık 2012 Cuma 17:17

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, asgari ücret zammını eleştirdi. Hediye paketi içindeki simidi gösteren Vural, “İnsaf, o kadar alladılar pulladılar ki o zaman bunu böyle bir hediye paketiyle takdim etmekten başka...

MHP'li Vural, asgari ücret zammını simit ile eleştirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, asgari ücret zammını eleştirdi. Hediye paketi içindeki simidi gösteren Vural, “İnsaf, o kadar alladılar pulladılar ki o zaman bunu böyle bir hediye paketiyle takdim etmekten başka çaremiz kalmadı.” dedi.

Oktay Vural, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında asgari ücrete yapılan zammı, paket içinde getirdiği simit ile eleştirdi. Hediye paketi içindeki simiti gösteren Vural, “Asgari ücretlilere verilen hediye günde bir simit.” diye konuştu.

        Asgari ücrete, günde bir simit oranında zam yapıldığını kaydeden Vural, “İnsaf, o kadar alladılar pulladılar ki, o zaman bunu böyle bir hediye paketiyle takdim etmekten başka çaremiz kalmadı.” dedi. Asgari ücrete, açlık sınırındaki artış kadar bile zam verilmediğini söyleyen Vural, “Bu kadar toplanmaya ne gerek var. Bir simit parası kadar zam yapacağız, deyin olsun bitsin.” ifadelerini kullandı.

Yorum Gönder

@name x