MHP'li Yılmaz: 7 Haziran'da, hırsızlığa karşı kurtuluş mücadelesi vereceğiz

25 Nisan 2015 Cumartesi 18:29

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinin Türk devleti ve milleti için ikinci bir kurtuluş mücadelesi olduğunu söyledi.Stadyum Caddesi’ndeki merkez seçim bürosunun açılışında konuşan...

MHP'li Yılmaz: 7 Haziran'da, hırsızlığa karşı kurtuluş mücadelesi vereceğiz

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinin Türk devleti ve milleti için ikinci bir kurtuluş mücadelesi olduğunu söyledi.

Stadyum Caddesi’ndeki merkez seçim bürosunun açılışında konuşan Milletvekili Seyfettin Yılmaz, hükümete yüklendi. MHP’nin milletin kalbinde taht kurduğunu ve gümbür gümbür geldiğini ifade eden Yılmaz, iktidarın bütün hesaplarını MHP’nin önünü kesmek için yaptığını söyledi. Türk milletinin Kurtuluş Savaşı’nda ayağında ayakkabısı, sırtında urbası, yiyecek ekmeği yokken ayağa kalkarak yedi düvele karşı mücadele ettiğini hatırlatan Yılmaz, “Türk milleti zor şartlarda Atatürk’ün önderliğinde Türkiye Cumhuriyeti devletini kurdu. Bugün 7 Haziran seçimlerine gidiyoruz. 7 Haziran, Türk milleti ve devleti için ikinci bir kurtuluş mücadelesidir. Yolsuzluğa, hırsızlığa, tek adamlığa, hukuksuzluğa, haksızlığa karşı, ezilen emekliye, çiftçiye, memura karşı, toplumun ezilen kesimlerine karşı, sessiz yığınlara karşı Türk devletinin bekası için 7 Haziran’da yeniden kurtuluş mücadelesi gerçekleşecek. Şimdi sarayda toplantı yapmışlar, bir haftadır strateji belirlemişler ve ‘MHP’nin önünü nasıl keseriz, neler yaparız?’ diye. Ellerine geçirdikleri medya grubuyla, soydukları, sıfırladıkları paraları kullanarak, valileri, kaymakamları, devletin memurlarını, devletin imkânlarını ortaya koyarak bu seçimi kazanmanın hesabını yapıyorlar. Onların arkasında yabancı güçler olabilir, onların arkasında sermaye grupları olabilir, onların yandaş medyaları olabilir, onlar devletin bütün imkânları kullanabilirler ama biz Cenab-ı Allah ve Türk milleti arkamızda olduğu müddetçe bütün bu oyunları bozacağız.” dedi.

Programa, MHP Adana milletvekili adayları, belediye başkanları ile partililer katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x