Peygamberimize hakareti savunan Türkiyeli vekil!

28 Şubat 2019 Perşembe 14:05

Hollanda’da bir öğretmenin sınıfta Hazreti Muhammed’e hakaret etmesi sonrasında Müslüman öğrencilerin cevap vermesi ile başlayan tartışma sonrasında ahlaksız öğretmen açığa alındı. Küfürbaz Öğretmene destek ise Türkiye kökenli bir milletvekilinden geldi

Peygamberimize hakareti savunan Türkiyeli vekil!
 Hollanda'da Türkiye kökenli vekil Dilan Yeşilgöz, Hz Muhammed'e hakaret eden öğretmeni savundu.

Hollanda'da bir ortaokulda, Hz. Muhammed'e hakaret eden bir öğretmen açığa alındı. Hz. Muhammed Peygamber'den 'pedofil' diye söz eden öğretmen öğrencileri ile tartışmaya girdi. Okul yönetimi öğretmenin bu açıklamalarından dolayı açığa alındığını duyurdu.

Okul yönetiminin bu yerinde kararına tepki ise Türkiye kökenli bir isimden geldi. Baba tarafın Tuncelili olan ve Ankara doğumlu milletvekili Dilan Yeşilgöz twitterdan yaptığı açıklamada ahlaksız öğretmene sahip çıktı. Öğretmenin  'Muhammed'e hakaret ettiği için' açığa alınmasını saçmalık olarak değerlendiren Yeşilgöz’ün PKK sempatisi biliniyor.

Okul yönetimi Müslümanların hassasiyetine olan saygıdan dolayı ahlaksız öğretmenin görevine son verirken Müslüman topraklarda doğan Dilan Yeşilgöz’ün bu ahlaksızlığa sahip çıkması yaşadığı ideolojik saplantının bir sonucu olarak değerlendirildi.
Peygamberimize hakareti savunan Türkiyeli vekil!

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x