Sabri Şenel: 'İzmir mitingi kardeşlik ve birlik adresi MHP'yi göstermiştir'

20 Nisan 2013 Cumartesi 21:12

Türk'ten, TC'den, tek milletten rahatsız olan, Bayrak şiirini ders kitaplarından çıkarmaya çalışanların cevabı meydanlarda veriliyor.

Korkunun ecele faydası yoktur. Bu ülkede geçerli tek akıl milletin ortak aklı olan milli akıldır. Sokma, dayatma, baskı ve ithal akılların sonu hüsrandır. Tepki duruşu ve kararını hissettirmeyenleri bekleyen çok daha büyük zillet ve aşağılanmadır. İzmir mitingi sokakta, okulda, camide, kışlada, havada, karada, denizde, mezarlıkta ve hayatın her alanında sonsuza kadar bir ve beraber olmanın hayat haykırışıdır. Herkes bu meydanda birlikte yaşamanın, tek ülke, tek devlet tek vatan sahibi olma nimetinin kıymetini iyi bilmelidir. Bugünleri aratacak hayal, hezeyan, çözülme, akil adam süreçleri son bulmazsa bu ülkede huzurumuz düzenimiz bozulur. Allah korusun bu günleri arar oluruz. İzmir'den aslında bu ilaç gibi gerekli olan kardeşlik sesi yükselmiştir. Bu sesi ırkçılık olarak görenler, barış istemeyenlerin kılavuzu maalesef binlerce kişinin PKK'lı kanlı katillerdir. Bu eşkıya bozuntusu küresel çete ve gizli mahfillerin maşası Truva atı taşeron örgütü mensuplarına sarılan onları barışın(!) baş tacı eden, AKP ülkücüleri kendi yandaş matbuatında katil ilan ettirmiştir. Yani Öcalan sayın, PKK gerilla, ülkücüler Katil(!). İzmir bugün evlatlarına ve kendine sahip çıkmıştır. Herkes bu ülkede kendini bulunmaz hint kumaşı gören ve dayatan, güç odaklarına yaslanmayı maharet zanneden anlayıştan süratle vaz geçmelidir. Bu millete özgür, hür ve objektif bilgilendirme ile teslim olmak onun kararına razı olmak en büyük onurdur. Hiç kimse bu necip asil milletten üstün değildir. Türk milletinin istikbali bütün şahsi ikbal hesaplarından üstündür.

MİTİNGDEN ÇARPICI KARELER


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Alperen 5 yıl önce yorumlandı

akp teşkilatları gibi zorla, tehditle vaatle toplanan, minibüslere gıda yardımı için dolusan kalabalığa benzemez ülkücülerin mitingi; insaallah sandık yeter bu ihaneti durdurmaya; yoksa maazallah... ne yapalım oyumuz bu kadarmış deyip susacak değiliz ya memleket pazarlanirken... allah'u teala islamın en sağlam kalesi olan bu milletin yar ve yardımcısı olsun....

1 Kişi beğendi.