"Suriyeli Sığınmacılar Neden Türkiye'ye Gelmeye Zorlandılar ve Nasıl Dönerler?"

22 Ekim 2019 Salı 12:33

ÜMİT HOCA HEPİMİZİN HAYATINI DİREKT YADA DOLAYLI ETKİLEYEN “SURİYELİLER” KONUSUNDA TEHLİKENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ, DOĞRU ZANNEDİLEN YANLIŞLARI, EMPERYALİSTLERİN VE İŞBİRLİKÇİLERİN PLANLARINI, BU PLANLARI GİZLEMEK İÇİN YAPTIKLARI ‘YANLIŞ ALGI ÜRETME’ ÇABALARINI VE PROPAGANDALARINI, BUNLARDAN KORUNMANIN VE BU OYUNU BOZMANIN YOLLARINI, SINIFTA ÖĞRENCİLERİNE DERS VERİYOR LEZZETİNDE, CAN KULAĞI İLE DİNLETEN AKICILIKTA ANLATIYOR.. DEFALARCA, ÖĞRENDİKLERİNİZE ŞAŞIRACAK, “AAA..” DİYECEKSİNİZ..

 “Tehlike, bu akşam ortaya koyacağım gibi, gördüğümüzden, düşündüğümüzden ve hissettiğimizden daha fazladır. Yaşadığımız coğrafya bir "Bermuda şeytan üçgeni"dir.. Bu coğrafyada gemiler ve uçaklar değil ama milletler ve devletler yokolmuştur. Anadolu’da bin sene kesintisiz yaşamış ve egemen olmuş Türk Milleti dışında başka hiç bir millet tarih boyunca olmamıştır. En güçlü imparatorlukların bu coğrafyadaki kaderi 300-350 sene ile sınırlı olmuştur. Biz 1071’de son gelişimizden bu yana (çünkü ilk gelişimiz değil bu) sürekli ve kesintisiz olarak egemenliğimizi muhafaza etmişiz. Bu süre içerisinde Türk Milleti’nin Anadolu’daki varlığı ve hukuku 3 kez büyük tehdit altına girmiştir. Bunlardan birincisi ‘Haçlı seferleri’nin oluşturduğu tehditti. Biz1071’de Anadolu’ya geldik, 1083’te İznik’te başkentimizi kurduk. Dragos çayı Bizans’la Türk Devleti arasında sınır oldu ve 1094’te ilk haçlı seferi başladı.. ..”

https://haberinizolsun.web.tv/video/prof-dr-umit-ozdag-suriyelileri-anlatti-izleyiniz__2bca8ldcvtt?fbclid=IwAR2QHIvgvlFjzZtB3wSjH4sphQNZo-8ogKce5HRQT1C_CQkPe99JImLnFoM
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x