TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın tansiyonu düştü, birleşime ara verildi

26 Şubat 2015 Perşembe 15:25

TBMM Genel Kurulunun 65. birleşimi, saat 14.35'te yoklama ile açıldı. Birleşimi TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı yönetiyor. Bahçekapılı, ilk yoklamada toplantı yeter sayısının olmadığını açıkladı. Birleşime 15 dakika ara veren...

TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın tansiyonu düştü, birleşime ara verildi

TBMM Genel Kurulunun 65. birleşimi, saat 14.35'te yoklama ile açıldı. Birleşimi TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı yönetiyor. Bahçekapılı, ilk yoklamada toplantı yeter sayısının olmadığını açıkladı. Birleşime 15 dakika ara veren Bahçekapılı, daha sonra yeniden birleşime 1 saat ara verdiğini bildirdi.

TBMM Genel Kurulu'nda Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı'nın rahatsızlanması sebebiyle görüşmelere ara verildiği ifade edildi. Bahçekapılı'nın tansiyonunun düştüğü dile getirildi. Meclis'teki odasında dinlenen Bahçekapılı'nın yerine oturumu Sadık Yakut'un yöneteceği öğrenildi.

Şimdiye kadar kamuoyunda İç Güvenlik Paketi olarak bilinen 'Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazı Kanun ve KHK.lerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın 26 maddesi kabul edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x