ESKİ SAĞLIK BAKANI OSMAN DURMUŞ’TAN ÇOK ÖNEMLİ ŞOK UYARI!

29 Mart 2020 Pazar 15:40

Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, koronavirüs'le ilgili mücadele kapsamında önemli bir açıklama yaptı.

ESKİ SAĞLIK BAKANI  OSMAN DURMUŞ'TAN  ÇOK ÖNEMLİ ŞOK UYARI!
 “57. Hükümet sağlık bakanımız Sayın Osman DURMUŞ beyin görev döneminde kamuoyuna belirttiği bir anekdot:   Suç örgütü lideri Adnan Oktar'ın yaveri Oktar Babuna’ya 19 yıl önce uygun ilik aranırken toplanan kanların ABD’ye gönderildiğini belirten MHP’li Sağlık Bakanı Osman Durmuş, "Kampanya sonrası gen haritamız çıkartıldı. Muhtemel bir savaşta bizim genlerimize duyarlı virüs üretebilirler" dedi. Durmuş, kan örneklerinin tüm çabalara rağmen Türkiye’ye iade edilmediğini belirterek “Bu tehditlere o zaman hep dikkat çektik. Kimileri gülüp geçti, kimileri ciddiye almadı. Savcılığa yazdık ilgilenen olmadı” diye konuştu.

DEVLETİMİN İLGİLİ BİRİMLERİNDEN BİLHASSA CUMHURREİSİMİZ Tayyip bey ve içişleri bakanımız Süleyman SOYLU beyden ve genel başkanım Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyden allah rızası için talebimdir…..


Ayrıca bu soruşturma hedefine ulaşırsa büyük ihtimal ile bu virüsü üretenlerde aşısı da kendilerini emniyete almak için mevcuttur….
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 9

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mustafa 11 ay önce yorumlandı

Yav aklınızı başınıza alın. O dönem cok fazla kan toplandığı için türk kan bankaları yetmedi. O kadar kanı dökmek yerine yabancı ülke kan bankalarina kondu. Hem cevrenizde hic kimyacı veya biyolog yokmu onlara bi sorun bir ülkenin gen haritası olurmu diye. Yav bu ne cahillik arkadaş. Her ulkede her insanda ayri ayri komplex farkli gen dizilimi var. Iyide bu salgin japonyadada var amerikadada var turkiyedede var. italyadada var. Kardeşim cahillikten her suçu amerikaya atıyoruz. Biraz bilimsel makale okuyun bilimsel gelismeleri takip edin. Tamam belki virüs uretilebilir ve yayilabilir ama bu sadece bir ulkeyi degil dünyayı etkiler.Yillardir her suçu amerikanın oyunu gördük. Ordadogudaki zavallilik kmplexinden cikip global yeni dünya sisteminde yerimizi alalım.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mehmet demir 11 ay önce yorumlandı

Dunya uzerinde sirf bir irka ait saf bir genetik mi var, birbirleriyle karismamis saf irk mi kalmis. Yuh olsun boyle bir cahillige, boyle seviyesiz, sevgisiz, saygisiz usluba.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ali 11 ay önce yorumlandı

Bu siyasetçiler hep birbirini suçlarla koltuklarda olunca bu dünde böyleydi yarında koltugunu kaybeden böyle olacak

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

misafir 11 ay önce yorumlandı

osman bey doğru söylüyor.o önemde de bu konular gündem oldu ama kimse ilerisini düşünmedi,şimdi belki ileride başımız beladan çıkmayacak. kanınızı kimseye vermeyin.

4 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Muharrem çakır 11 ay önce yorumlandı

Bu olanlardan sizlerde sorumlusunuz Sağ partiler bu ülkenin baş belası oldu.Ne zaman geldiyseniz bu ülke bu beladan kurtulmadı.Sağ iktidarların pisliğini çekiyor bu ülke

8 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Recepali 11 ay önce yorumlandı

Zamanında az milletin önünde az tiyatro çevirmediniz. Memlekete bir çivi çakmadıniz. Salla başını almaaşını. O gitti bu geldi bu gitti öbürü geldi. Koalisyon hukümetler milletle dalga geçtiniz. Bakandın o zaman yetkin vardı önleseydin ya. Doğru taşın altına elini koyupta ondan sonra koltuktan olmakta vardı. Ben 57 yaşındayım babuna vatan haini o belli ona bir şey dedigim yok. Fakat o zamanlarda siz ne yaptıniz hükümetin ne yaptı. Seyrettiniz. Şimdimi aklın başına geldi. Zaten kanlar 20 sene olmuş abd nin elinde. Atı alan üsküdarı geçmiş. Bundan sonra gelecek belaları bekliyecegiz sayenizde. Vefasız pasif insanlarsınız. Erdoganın tırnağı olamazsınız. Bu adamda bir şiir okudu diye cez evine atıldı. Milletvekili olamıyacak hale getirdiler ama yılmadı mücadeleyi bırakmadı

12 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

arif@ali yılmaz 11 ay önce yorumlandı

bu ülke sizin gibi cahiller yüzünden bu halde .

45 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ali yılmaz 11 ay önce yorumlandı

osman bey nasıl bakanlık yapmış. ? komedi bu fikirde bu kişide

20 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Süleyman Şah 11 ay önce yorumlandı

hayır,gen haritasına göre virüs üreteceklermiş,iyi de bilgiler gitmiş,çözümün nedir?

16 Kişi beğendi.