Sağlık İçin Medullamax İlikli Kemik Suyu

18 Haziran 2018 Pazartesi 00:13

Bu hayatta en değerli varlığımız sağlımız. Bu nedenle sağlığımızı etkileyen beslenme alışkanlığımızı emin ellere teslim etmek gerekir. Beslenme ve sağlıklı yaşam uzmanları son yıllarda mucize bir besini her yaştan insana tavsiye ediyor. Bu mucize besin “ilikli kemik suyu”.

Sağlık İçin Medullamax İlikli  Kemik  Suyu

İlikli dana veya koyun kemiğinin haşlanmasıyla elde edilen ilikli kemik suyu cilt, eklemler, sindirim ve bağışıklık sistemi açısından çok faydalı. İçeriğindeki doğal kolajen sayesinde güzelliğine düşkün hanımların favorisi olan ilikli kemik suyu yemeklerde kullanıldığı gibi gün içinde içecek olarak da tüketiliyor.

Latince “ilik, öz” anlamına gelen “medulla” teriminden ilham alınarak yaratılan “Medullamax ilikli kemik suları” ilikli kemik suyunun mucizevi şifasını koruyarak sizler için özenle hazırlanmaktadır. %100 doğal içeriğiyle ev yapımı ve butik üretilen Medullamax ilikli kemik suları tam bir şifa ve lezzet deposudur.

Medullamax ilikli kemik sularının tüm malzemesi Türkiye’nin en leziz, nezih ve hijyenik kasaplarından biri olan Gayrettepe Ertan Kasap’tan temin edilmektedir. Butik üretimle özenle hazırlanan ürünlerimizi www.medullamax.com, www.iliklikemiksuyu.net ve https://www.instagram.com/medullamax/ adreslerinden online olarak ya da bizzat Gayrettepe Ertan Kasap’tan temin edebilirsiniz.

Bugün kendinize bir iyilik yapın ve %100 doğal içerikli Medullamax ilikli kemik suyunun tadına bakın. Emin olun pişman olmayacaksınız!

 

Anahtar Kelimeler iliklikemik suyu

Yorum Gönder

@name x