'1777 oyla başkan oldum, 7 ay görev yaptım ve 77 puanla şampiyon olduk'

30 Mayıs 2015 Cumartesi 15:50

Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Duygun Yarsuvat, 1777 oyla başkan seçildiğini 7 ay görevde kaldığını ve 77 puanla şampiyon olduklarını belirterek hayatında yedi rakamının önemine dikkat çekti. Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun...

'1777 oyla başkan oldum, 7 ay görev yaptım ve 77 puanla şampiyon olduk'

Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Duygun Yarsuvat, 1777 oyla başkan seçildiğini 7 ay görevde kaldığını ve 77 puanla şampiyon olduklarını belirterek hayatında yedi rakamının önemine dikkat çekti.

Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 34. ve son haftasında Galatasaray, Çaykur Rizespor deplasmanında 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmayı Galatasaray'da eski ve yeni yönetim birlikte izledi. Karşılaşmanın ardından eski başkan Duygun Yarsuvat ve yeni başkan Dursun Özbek stattan birlikte ayrıldı. Yarsuvat, stressiz bir maç izlediklerini ifade etti.

Birde istatistik veren Yarsuvat, "1777 oyla başkan olmuşum. 7 ay kalmışım. 77 puanla da şampiyon olduk. Yedi uğurlu geldi bana." dedi.

Yeni başkan Dursun Özbek ise Yarsuvat için, "Bizi yalnız bırakmadı geldi. O bizim abimiz. Bizde veda etmek yoktur. Her Galatasaraylı ölene kadar Galatasaraylı'dır. Hocam benim uğurlu başkanımdır. Onunla birlikte çalıştım. Çokta güzel şampiyon olduk." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x