240 genç yeteneğin maçları devam ediyor

05 Ocak 2013 Cumartesi 18:07

Milli Takımlar tarafından düzenlenen Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Oyuncu Etkinliği, Antalya'da devam ediyor. Emirhan Spor Kompleksi'nde devam eden organizasyonun ikinci gününde de ilk gün olduğu gibi 6 karşılaşma oynandı. Etkinliğin...

240 genç yeteneğin maçları devam ediyor

Milli Takımlar tarafından düzenlenen Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Karmaları Oyuncu Etkinliği, Antalya'da devam ediyor.

Emirhan Spor Kompleksi'nde devam eden organizasyonun ikinci gününde de ilk gün olduğu gibi 6 karşılaşma oynandı. Etkinliğin ikinci gününde A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, A Milli Takım Teknik Heyeti ve milli takımlarda görev yapan tüm teknik adamların yanı sıra, profesyonel kulüplerde görev yapan teknik adamlar, futbolcu temsilcileri ve kulüp yöneticileri tarafından da ilgiyle takip edildi.

Organizasyonda, Avrupa Karması'nın da arasında olduğu 12 bölge karması birbiriyle maçlar yapıyor. Her takım 1992, 1993 ve 1994 doğumlu oyuncuların arasında bulunduğu 20 futbolcudan oluşuyor.

Bugün yapılan maçlarda Adana Karması ile İstanbul Karması, Diyarbakır/Malatya Karması ile Ankara Karması, Kayseri Karması ile Trabzon Karması, Van/Erzurum Karması ile Bursa/Sakarya Karması, Antalya Karması ile Avrupa Karması ve Samsun Karması ile İzmir Karması karşılaştı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x