27. hafta maçları ne zaman oynanacak?

06 Nisan 2015 Pazartesi 17:19

Spor Toto Süper Lig'de 27. hafta maçlarının ileri bir tarihe ertelenmesi "maçlar ne zaman oynanacak" sorusunu da beraberinde getirdi.

27. hafta maçları ne zaman oynanacak?

 Spor Toto Süper Lig'de 27. hafta maçlarının ileri bir tarihe ertelenmesi "maçlar ne zaman oynanacak" sorusunu da beraberinde getirdi. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 27. haftada oynanması gereken maçların birer hafta ileri atılacağını ifade etti. Buna göre; 27. hafta oynanması gereken maçlar 31. haftanın maçlarının oynanacağı hafta içerisinde oynanacak.

ÇOK ÜZÜCÜ BİR OLAY

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Abdürrahim Albayrak, "3 buçuk saat süren bir toplantı. Bakanımız, Federasyon Başkanımız ve kulüplerimiz. Üzücü bir olay. Allah kimsenin başına vermesin. Rizeli şöfor kardeşim hastanede yatıyor. Büyük bir faciadan dönülşdü. Hem Fenerbahçe camiasına hem de bütün Türkiye'ye geçmiş olsun diliyorum. 100'lerce yabancı ülkeden gelen oyuncu var. 1 hafta önce Milli Takım'da oynayan oyuncular var." dedi

LİG, PLANLANAN TARİHTE SONA ERECEK

Ligin planlanan tarihte sona ereceğini belirten Albayrak, "Bugün bir karar alındı ve bir kaydırıldı. 31. hafta maçları hafta içi oynanacak ve sonrası planlandığı gibi yapılacak. Yani lig aynı tarihte bitecek. Yöneticiler dikkatli konuşmalı. Görüyorsunuz tribüğnler tamamen boşalmaya başladı. Bu olaylar oldukça daha da boşalacak. Her gelen spora bir darbe vurursa ne reklam alabiliriz ne başkla bir şey. Ondan sonra da bankaların kapısında dolanırız." şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x