Abdullah Kiğılı: Kupamızı aldık; ama üzgünüz

23 Mayıs 2013 Perşembe 00:39

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, kupayı aldıklarını, fakat geçen hafta hayatını kaybeden Burak Yıldırım için de üzgün olduklarını söyledi.Kiğılı, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Geçen hafta maalesef...

Abdullah Kiğılı: Kupamızı aldık; ama üzgünüz

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, kupayı aldıklarını, fakat geçen hafta hayatını kaybeden Burak Yıldırım için de üzgün olduklarını söyledi.

Kiğılı, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Geçen hafta maalesef bir fire verdik. Taraftarımız öldü. Bir maç oynanıyor 6 bin polis görev alıyor. 6 bin polis 20 bin taraftara hükmetmeye çalışıyor. Bir duyuru yapmak istiyorum. Medya mensupları, kulüp yöneticileri, federasyon ve Gençlik Ve Spor Bakanlığı belli bir noktada el koyup daha sağlıklı bir davranış belirlenmezse sıkıntılar baş gösterecek. Biz her türlü iş birliğine hazırız." şeklinde konuştu.

Kiğılı, transferlerle ilgili sorulara cevap vermek istemezken, ısrarlar üzerine, "Transferleri bitirip sezon açacağız. En doğru yerlere en doğru isimleri transfer edeceğiz." diyerek basın mensuplarının yanından ayrıldı.

Bu arada Fenerbahçeli futbolcurdan Cristian Baroni, Ziraat Türkiye Kupası'yla stattan çıkış yaptı. Fenerbahçeli futbolcuların oldukça mutlu oldukları gözlendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x