Abdullah Kiğılı: Ne Beşiktaş, ne Galatasaray, ne Trabzonspor Fenerium ediyor

11 Mayıs 2013 Cumartesi 13:54

Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapıldı. Fenerbahçe Kulübü Fenerium'lardan Sorumlu Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, kulübün resmi ürünlerini satan Fenerium mağazalarının hızla büyüdüğünü...

Abdullah Kiğılı: Ne Beşiktaş, ne Galatasaray, ne Trabzonspor Fenerium ediyor

Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapıldı. Fenerbahçe Kulübü Fenerium'lardan Sorumlu Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, kulübün resmi ürünlerini satan Fenerium mağazalarının hızla büyüdüğünü söyledi.

Kurulda konuşan Abdullah Kiğılı, Fenerium hakkında bilgiler verdi. Kiğılı, "Fenerium Fenerbahçe’nin gülen yüzüdür, İnanılmaz başarılara imza atmıştır. Cirosu 80 milyon, kârı da 15 milyon liraya ulaşmıştır. Şu anda 52 ilde bulunan Fenerium mağazalarını 81 ilin 81’inde de açacağız. Fenerium’un bugünkü değeri 312 milyon liradır. 81 vilayette ve karayolları üzerindeki yatırımlarla 500 milyon liranın üzerinde bir değere ulaşacağız. Fenerium çok büyük, daha da büyüyecek ve gelecek Fenerium’un olacak." dedi.

Kiğılı, Beşiktaş'ın, Galatasaray'ın ve Trabzonspor'un ürünlerinin satıldığı mağazaların da bir Fenerium etmediğini söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x