Adana Botaş, Homend Antakya Belediyesi'ni ağırlıyor

28 Aralık 2012 Cuma 13:31

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde (TKBL) mücadele eden Adana Botaş, yarın evinde Homend Antakya Belediyesi'ni konuk edecek. Geçen Çarşamba günü Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne mağlup olan Adana Botaş, Homend Antakya Belediyesi maçını...

Adana Botaş, Homend Antakya Belediyesi'ni ağırlıyor

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde (TKBL) mücadele eden Adana Botaş, yarın evinde Homend Antakya Belediyesi'ni konuk edecek. Geçen Çarşamba günü Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne mağlup olan Adana Botaş, Homend Antakya Belediyesi maçını kazanarak taraftarını sevindirmek istiyor. Hazırlıklarını Baş Antrenör Olcay Orak yönetiminde yapan Adana Botaş, çalışmalarını tamamladı.

Adana Botaşspor'un genç oyuncularından Pelin Derya Bilgiç, Mersin Büyükşehir Belediyesi maçını kaybettikleri için çok üzgün olduklarını söyledi. Bu maçın geride kaldığını aktaran Bilgiç, “Homend Antakya Belediyesi maçını kazanarak üzdüğümüz taraftarımızı yeni yıl öncesinde sevindirmek istiyoruz. 29 Aralık Cumartesi günü taraftarımızın da desteği çok önemli. Her zaman olduğu gibi taraftarımızın bizleri yalnız bırakmayacağını düşünüyorum. " dedi.

Adana Botaş - Homend Antakya Belediyesi karşılaşması 29 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'te Menderes Spor Salonunda başlayacak.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x