Adana'da play-off heyecanı

17 Mayıs 2013 Cuma 12:19

Adana Demirspor Başkanı Önder Serin, 19 Mayıs Pazar günü oynayacakları Manisaspor karşılaşması öncesi tüm kentin mavi-lacivertli renklerle donatılmasını istedi.Yönetim kurulu olarak valilik ve büyükşehir belediyesinden bayrak asma konusunda...

Adana'da play-off heyecanı

Adana Demirspor Başkanı Önder Serin, 19 Mayıs Pazar günü oynayacakları Manisaspor karşılaşması öncesi tüm kentin mavi-lacivertli renklerle donatılmasını istedi.

Yönetim kurulu olarak valilik ve büyükşehir belediyesinden bayrak asma konusunda gerekli izni aldıklarını kaydeden Kulüp Başkanı Önder Serin, “Tüm Demirspor taraftarları ev ve işyerlerine bayraklarını asabilecek. Bu konuda yetkili makamlardan izin aldık. Hiçbir sıkıntı yok. Güzel Adana’yı mavi-lacivertli renklerle donatalım.” dedi.

Başkan Serin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı’na denk gelen karşılaşmada tüm taraftarlara Atatürk’ün maskelerini dağıtacaklarını bildirdi. Böylesine önemli bir günde oynanacak olan Manisaspor karşılaşmasında her zaman olduğu gibi taraftarının desteğine ihtiyaçları bulunduğunu kaydeden Serin, “Şampiyonluğa giden yolda çok önemli bir müsabaka olan Manisaspor maçında hepimiz tek vücut, tek yumruk olup Adana Demirspor’a sahip çıkıp destekleyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x