Adanaspor, kötü gidişe 1461 Trabzon maçıyla 'dur' demek istiyor

07 Şubat 2013 Perşembe 18:22

PTT 1. Lig’de son haftalarda kötü sonuçlar alan Adanaspor, bu hafta sonu kedi evinde oynayacağı 1461 Trabzon maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Osman Yereşen Tesislerinde gerçekleştirilen çalışmada sakatlığı tamamen geçen Cem Özdemir...

Adanaspor, kötü gidişe 1461 Trabzon maçıyla 'dur' demek istiyor

PTT 1. Lig’de son haftalarda kötü sonuçlar alan Adanaspor, bu hafta sonu kedi evinde oynayacağı 1461 Trabzon maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Osman Yereşen Tesislerinde gerçekleştirilen çalışmada sakatlığı tamamen geçen Cem Özdemir de yer aldı. Teknik Direktör Levent Eriş, taktik çift kale maçı dikkatle izlerken, futbolcularına yapması gerekenleri uygulamalı olarak anlattı. Zaman zaman oyunu da durduran deneyimli teknik adam oyuncularına sürekli uyarılarda bulundu.

Eriş, taktik çift kale maçın devre arasında orta saha ve forvet oyuncuları ile özel bir toplantı yaptı. Yapılan her olumlu hareketin ardından oyuncularını alkışlayan tecrübeli hoca, psikolojik olarak da futbolcuları maça hazırlıyor.

Şanssız bir şekilde sakatlanan ve sezonu kapatan Talha Mayhoş, 1461 Trabzon maçı öncesi Adana’ya geldi. Takım arkadaşlarına sürpriz yapan Talha, antrenmanın tamamını izledi. Futboldan çok Adana’yı özlediğini söyleyen genç futbolcu, “Takım arkadaşlarımın Erciyesspor maçında benim için yaptıkları jest çok güzeldi. Sıkıntılı günlerde takımın içinde olmak istedim. Bu şehir benim için ayrı bir anlam taşıyor. Uzun seneler burada olmak istiyorum.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x