Adanaspor’a Brezilyalı forvet

13 Ağustos 2015 Perşembe 16:53

PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor beşinci yabancı transferini gerçekleştirdi. Salı gecesi Adana’ya gelen Ronieli Gomes Dos Santos, sağlık kontrolünden geçtikten sonra 2 yıllık sözleşme imzaladı. Sao Paulo takımından transfer edilen Ronieli...

Adanaspor'a Brezilyalı forvet

PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor beşinci yabancı transferini gerçekleştirdi. Salı gecesi Adana’ya gelen Ronieli Gomes Dos Santos, sağlık kontrolünden geçtikten sonra 2 yıllık sözleşme imzaladı. Sao Paulo takımından transfer edilen Ronieli 24 yaşında.

Başkan Bayram Akgül ile Osman Yereşen Tesisleri’nde bir araya gelen Ronieli kendisini Adanasporlu yapan sözleşmeyi imzaladı. Beşinci yabancı transferini gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Akgül, iyi bir kadro kurmaya çalıştıklarını söyledi. Ronieli’nin de önemli bir transfer olduğunu ve yabancı hakkını doldurduklarını dile getiren Başkan Akgül, “Adanaspor’un başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Transfer çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

Adanaspor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Ronieli Gomes Dos Santos, bir üst lige çıkmayı hedeflediğini belirterek, “Adanaspor iyi bir takım. Başarılı olacağıma inanıyorum. Adanaspor ile anlaştığım için mutluyum. Tiago ve Renan ile beraber oynadım. Tiago burada iyi bir izlenim bıraktı. Aynı başarıyı ben de yakalamak istiyorum. ” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder

@name x