Akdağcık: Tarsus İdmanyurdu küme düşmeyecek

25 Aralık 2012 Salı 14:30

TFF Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Tarsus İdmanyurdu, ilk yarıyı 19 puanla tamamlarken, oyunculara 29 Aralık tarihine kadar izin verildi.Kulüp Başkanı İsmail Akdağcık, ilk yarıyı değerlendirdi. 25 puan toplamayı hedeflediklerini...

Akdağcık: Tarsus İdmanyurdu küme düşmeyecek

TFF Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Tarsus İdmanyurdu, ilk yarıyı 19 puanla tamamlarken, oyunculara 29 Aralık tarihine kadar izin verildi.

Kulüp Başkanı İsmail Akdağcık, ilk yarıyı değerlendirdi. 25 puan toplamayı hedeflediklerini ancak iç sahada kaybettikleri puanlar yüzünden bu sıkıntı yaşadıklarını aktaran Akdağcık, “İç sahada çok puan kaybettik. Ancak dış saha maçlarında da beklentimizin üzerinde puanlar topladık. Özellikle maddi sorunlarla boğuşmamız ve çok önemli mevkilerdeki bazı futbolcularımızın uzun süreli sakatlıkları takımı olumsuz etkiledi. Bunun neticesinde yaşanan sıkıntıların ardından 19 puan toplayabildik. Son haftalarda takım olma yolunda ilerleme kaydederek aldığımız puanlarla küme düşme hattından hızla uzaklaşarak ilk yarıyı 10. sırada tamamladık. İkinci yarıda işimiz daha zor. Bunun için devreyi iyi değerlendirmemiz lazım." dedi.

Yorum Gönder

@name x