Akhisarsporlu üç taraftar, Gekas için beste yaptı

15 Mayıs 2013 Çarşamba 16:57

Akhisar Belediyesporlu üç taraftar, golcü Yunan oyuncuları Theofanis Gekas için bir beste yaptı. Sosyal paylaşım sitelerine koydukları, beste büyük beğeni topladı. Kötü bir ilk yarı geçiren ve otoriterler tarafından düşecek gözüyle bakılan...

Akhisarsporlu üç taraftar, Gekas için beste yaptı

Akhisar Belediyesporlu üç taraftar, golcü Yunan oyuncuları Theofanis Gekas için bir beste yaptı. Sosyal paylaşım sitelerine koydukları, beste büyük beğeni topladı.

Kötü bir ilk yarı geçiren ve otoriterler tarafından düşecek gözüyle bakılan Akhisar Belediyespor'a ikinci yarının başında transfer edilen Yunanistan Milli Takımı oyuncusu Gekas, attığı gollerle takımının Süper Lig’de kalma umutlarını son haftaya taşıdı. Attığı 12 golle taraftarın gönlünde taht kuran Gekas, Yeşil-Siyahlı takımın efsanevi futbolcusu olmaya aday. Akhisarspor taraftarı, takımın kümede kalmasında büyük katkısı olan Yunanlı golcü için özel bir beste yaptı. Sosyal paylaşım sitelerinde büyük beğeni toplayan bestenin sözleri, Yunan mitolojisinde ismi geçen varlıklardan bahsederken kimi kısımları da güldürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x