Ali Dürüst: Gönlümden, çıkan takım geçiyordu

16 Mart 2013 Cumartesi 17:59

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Real Madrid'in kulvarın en önemli ekiplerinden biri olduğunu söyledi. Dürüst, "Sizin gönlünüzden hangi takım geçiyordu?" sorusuna, "Çıkan takım geçiyordu." cevabını verdi.Spor Toto...

Ali Dürüst: Gönlümden, çıkan takım geçiyordu

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Real Madrid'in kulvarın en önemli ekiplerinden biri olduğunu söyledi. Dürüst, "Sizin gönlünüzden hangi takım geçiyordu?" sorusuna, "Çıkan takım geçiyordu." cevabını verdi.

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Galatasaray, Kayseri Kadir Has Stadı’nda Kayserispor’la karşılaşacak. Galatasaray, Kayseri’ye gitmek için Atatürk Havalimanı’na geldi. Taraftarlar, havalimanında futbolcularla bol bol fotoğraf çektirdi.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, zorlu bir deplasmana gittiklerini ve 3 puanı almak istediklerini söyledi. Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finalin önemli bir başarı olduğunu belirten Dürüst, “Her zaman orada olmak için burada şampiyon olmak lazım. Zorlu bir deplasmana gidiyoruz. Burada 3 puan alıp bu kulvardaki yarışımıza devam etmek istiyoruz. Real Madrid, kulvarın en önemli ekiplerinden bir tanesi. Siz final hedefliyorsanız er ya da geç oynamak durumundasınız. Güçlü bir ekip geçmişte maçlarımız oldu. O haftanın en önemli o olacak. İnşallah iyi olup kazanacağız. İlk maçın deplasmanda olması avantaj gibi ama Schalke maçını dış sahada kazandık.” dedi.

Ali Dürüst, "Sizin gönlünüzden hangi takım geçiyordu?" sorusuna, "Çıkan takım geçiyordu." cevabını verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x