Ali Dürüst: Şampiyonluğa kilitlendik

26 Nisan 2015 Pazar 22:52

Galatasaray Kulübü Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, kalan maçların kolay geçmeyeceğini, camia olarak şampiyonluğa kilitlendiklerini söyledi. Sarı-kırmızılı takımın sahasında Gaziantepspor'u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın...

Ali Dürüst: Şampiyonluğa kilitlendik

Galatasaray Kulübü Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, kalan maçların kolay geçmeyeceğini, camia olarak şampiyonluğa kilitlendiklerini söyledi.

Sarı-kırmızılı takımın sahasında Gaziantepspor'u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dürüst, "Fenerbahçe dün akşam berabere kaldı. Biz maçımızı kazandık ve maç fazlasıyla liderliğe yükseldik. Önemli olan sezon sonunda lider olabilmektir. Daha farklı kazanabilirdik ama stres altında oynanan maçlar bunlar. Galibiyetten dolayı herkesi kutluyorum. Şampiyonluğa kiletlendik. Kalan maçlar kolay geçmeyecek." dedi.

Mayıs ayındaki kongrede başkanlığa aday olacak isimlere başarılar dileyen Ali Dürüst, "Ben kendi adıma birşey düşünmüyorum. Gecici bir süre görev yapıyorum. Bütün olayımız futbol takımımızı başarıya taşımaktır." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x