Ali Dürüst: Sezon sonunda şampiyon olacağız

08 Mayıs 2015 Cuma 23:23

Galatasaray Kulübü Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, sezon sonunda şampiyon olacaklarını söyledi.Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 30. haftasında kendi evinde Torku Konyaspor'u 1-0 yendikleri karşılaşma sonrası Galatasaray Kulübü...

Ali Dürüst: Sezon sonunda şampiyon olacağız

Galatasaray Kulübü Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, sezon sonunda şampiyon olacaklarını söyledi.

Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 30. haftasında kendi evinde Torku Konyaspor'u 1-0 yendikleri karşılaşma sonrası Galatasaray Kulübü Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst açıklamalarda bulundu. Bütün maçların stresli geçeceğini belirten Dürüst, "Ama esas olan 90 dakika maçtan kopmadı takım. Taraftarımız ve teknik ekip sahanın kenarında desteklerini sürdürdü. Golü bulduk ve üç puanı aldık. Ama bundan sonra her maç böyle stresli geçecek. Herkes bizi inansın ve desteklesin. Sezon sonunda şampiyon olacağız." ifadelerini kullandı.

Mayıs ayında yapılacak olan seçimde hiçbir listeye girmediğinin hatırlatılması üzerine ise Ali Dürüst, "Seçim gündemimizde değil. Bence seçim içinde olanlarından gündeme fazla taşımaması lazım. Hepimizin bu şampiyonluğa odaklanması lazım." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x