Alman polis şefi, Schalke zaferini Galatasaray şapkası takarak kutladı

13 Mart 2013 Çarşamba 18:18

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side'ye yerleşik yaşayan emekli Alman polis şefi, Galatasaray'ın Alman takımı Schalke 04'ü 3-2 yenmesini Galasaray şapkası takarak ve sarı kırmızı renkli tespihi sallayarak kutladı.17 yıldır fanatik...

Alman polis şefi, Schalke zaferini Galatasaray şapkası takarak kutladı

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side'ye yerleşik yaşayan emekli Alman polis şefi, Galatasaray'ın Alman takımı Schalke 04'ü 3-2 yenmesini Galasaray şapkası takarak ve sarı kırmızı renkli tespihi sallayarak kutladı.

17 yıldır fanatik Galatasaraylı olduğunu belirten emekli polis şefi Peter Höffker, Galatasaray'ın Schalke'yi yenmesine çok mutlu olduğunu söyledi. Galatasaray'ı Devler Ligi'nde çeyrek finale taşıdığı için Fatih Terim'e teşekkür eden Höffler, Türkiye'de bulunduğu zamanlar İstanbul'a Galatasaray'ın maçını izlemeye gittiğini kaydetti. Höffker, şöyle konuştu:

"Ben Alman'ım ama; 17 yıldır fanatik Galatasaray'lıyım. Schalke maçında da takımım Galatasaray'ı destekledim. Takımımı ve Fatih Terim'i çok seviyorum. Schalke'yi yendiğimiz için çok mutluyum."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x