Alper Potuk da Fenerbahçe’ye 'evet' dedi

22 Mayıs 2013 Çarşamba 20:13

Eskişehirspor’un başarılı oyuncusu Alper Potuk’un Eskişehirspor Kulübünün ardından Fenerbahçe ile yüzde 90’nın oranında prensipte anlaştığı öğrenildi. Şuanda İstanbul’a giden Potuk’un yarın sabah Fenerbahçe yöneticileri ile...

Alper Potuk da Fenerbahçe'ye 'evet' dedi

Eskişehirspor’un başarılı oyuncusu Alper Potuk’un Eskişehirspor Kulübünün ardından Fenerbahçe ile yüzde 90’nın oranında prensipte anlaştığı öğrenildi. Şuanda İstanbul’a giden Potuk’un yarın sabah Fenerbahçe yöneticileri ile bir araya geleceği, anlaşmaları halinde imzayı atacağı belirtildi.

Eskişehirspor Kulübü, başarılı oyuncu Alper Potuk konusunda önce Galatasaray dün akşam da Fenerbahçe ile anlaştı. Eskişehirspor Yönetimi, kulüp olarak Alper Potuk konusunda Fenerbahçe ile anlaştıklarını doğruladı. Fenerbahçe de konuyla ilgili borsaya bilgi gönderdi. Her iki kulüpten konuyla ilgili bu yönde açıklamalar gelirken, Alper Potuk'un iki kulüple de görüşmediği ve kimseyle de henüz anlaşmadığının ortaya çıkması kafaları karıştırdı. Ancak, Alper Potuk’un bu yaşanan gelişmelerin ardından Eskişehirspor Kulübü yönetimi ile önce aralarında anlaştığı sonra da Fenerbahçe yöneticileri ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi. Fenerbahçe ile yüzde 90 prensipte anlaşan Alper Potuk, yapılan ikili görüşmelerin ardından Eskişehir’den İstanbul’a hareket etti. Şuanda yolda olduğu belirtilen Alper Potuk’un geceyi İstanbul’da geçireceği sabah da Fenerbahçeli yöneticiler ile transfer konusunda yüz yüze görüşeceği kaydedildi. Başarılı oyuncunun büyük bir aksilik olmaması halinde yarın yapılacak bu görüşmede transfer ayrıntı ve şartlarını yazılı anlaşmaya döküp ardından sözleşmeyi imzalayacağı ifade edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x