Altınordu Konak Belediyespor Erkek Voleybol Takımı birinci lige çıktı

14 Nisan 2013 Pazar 11:55

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, "Altınordu Konak Belediyespor Erkek Voleybol Takımımız, uzun bir maratonun ardından Acıbadem Erkekler Voleybol 1. Ligi'ne çıkmayı başardı.” dedi.        Kadın futbol...

Altınordu Konak Belediyespor Erkek Voleybol Takımı birinci lige çıktı

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, "Altınordu Konak Belediyespor Erkek Voleybol Takımımız, uzun bir maratonun ardından Acıbadem Erkekler Voleybol 1. Ligi'ne çıkmayı başardı.” dedi.

        Kadın futbol takımı ile erkek ve kadın hentbol takımlarının şampiyonluklarının ardından voleybol erkek takımının da birinci lige yükselmesiyle çifte mutluluk yaşadıklarını belirten Başkan Tartan, gençlere ve altyapıya verdikleri desteğin karşılığını şampiyonluklar ile aldıklarını söyledi.

        12-14 Nisan tarihleri arasında Ankara Başkent Voleybol Salonu'nda düzenlenen final maçlarında 1. Lig'e yükselmek için mücadele eden Altınordu Konak Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, Belediye Plevne'yi 3-1 mağlup etti. Final maçlarında Bahçelievler Belediyesi ile karşılaşan kırmızı lacivertliler, güçlü rakibini de 3-0 yenerek finalleri şampiyon olarak tamamladı.

        Altınordu Konak Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Acıbadem Erkekler Voleybol 1. Ligi'nde Arkas'tan sonra mücadele eden ikinci İzmir takımı olacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x