Anlı’dan Amedspor’a ziyaret

10 Mart 2015 Salı 16:30

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, geçtiğimiz hafta ilk olağan kongresini yaparak yeni yönetimini belirleyen ve ismini Amedspor olarak değiştiren Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u ziyaret etti. Spor Toto 2. Lig...

Anlı'dan Amedspor'a ziyaret

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, geçtiğimiz hafta ilk olağan kongresini yaparak yeni yönetimini belirleyen ve ismini Amedspor olarak değiştiren Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u ziyaret etti.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Amedspor'u ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kulüp Başkanı İhsan Avcı, Anlı’ya 21 numaralı Amedspor forması hediye etti. Fırat Anlı ise yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, çiçek verdi. Amedspor’un bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde konuk edeceği Göztepe A.Ş karşılaşmasını hatırlatan Anlı, sporseverleri maça davet etti.

Bilindiği gibi Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Amedspor) Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele ediyor. Geride kalan 26 hafta sonunda 25 maç oynayan, 8 galibiyet, 11 beraberlik ve 6 mağlubiyet sonunda 35 puan toplayarak averajla 7. sırada bulunuyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x