Arshavin, Arsenal’e ‘elveda’ dedi

20 Mayıs 2013 Pazartesi 11:38

Rus futbolcu Andrey Arshavin kontratı sona erdiği Arsenal takımı ile sosyal paylaşım sitesinden vedalaştı.İngiliz Arsenal kulübünde son yıllını yedek kulübesinde maç izleyerek geçiren Rus futbolcu Andrey Arshavin sosyal paylaşım sitesinden...

Arshavin, Arsenal'e ‘elveda' dedi

Rus futbolcu Andrey Arshavin kontratı sona erdiği Arsenal takımı ile sosyal paylaşım sitesinden vedalaştı.

İngiliz Arsenal kulübünde son yıllını yedek kulübesinde maç izleyerek geçiren Rus futbolcu Andrey Arshavin sosyal paylaşım sitesinden takımına veda etti. Daha önce attığı ve attırdığı gollerle gündeme gelen Andrey Arshavin’in son yılında formsuzluğu yüzünden hep eleştiri almıştı.

Arsenal ile dört yıllık kontratının sona ermesinin ardından yeni teklif gelmemesi üzerine Arshavin veda mesajı paylaştı. Arshavin veda mesajında, “Tüm taraftarlara, takım arkadaşlarıma, yönetici ve teknik heyete çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Arshavin bu sezon sonradan oyuna girdiği yedi maçta forma şansı buldu ve toplamda 81 dakika sahada kalabildi. Şampiyonlar Ligi’nde 2 maçta görev yapan Rus futbolcu 51 dakika mücadele etti.

Daha önce, 32 yaşındaki futbolcu İngiltere, Almanya, Fransa ve Rusya’dan gelecek teklifleri değerlendireceğini ve 2-3 yıl daha top oynamak istediğini dile getirmişti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x