Aziz Yıldırım: 2 yıl daha buradayım

11 Mayıs 2013 Cumartesi 14:16

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 2 yıl daha görevinin başında kalacağını söyledi.Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda konuşan Aziz Yıldırım, sözlerine Anneler Günü dolayısıyla tüm...

Aziz Yıldırım: 2 yıl daha buradayım

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 2 yıl daha görevinin başında kalacağını söyledi.

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda konuşan Aziz Yıldırım, sözlerine Anneler Günü dolayısıyla tüm anneleri tebrik ederek başladı. Başkan Aziz Yıldırım, Gaziantepspor Kulübü eski başkanlarından Celal Doğan'ın sarı - lacivertli kulübe üye oluduğunu dile getirdi.

2011’de yine aynı kürsüde bir konuşma yaptığını hatırlatan Yıldırım, "O gün Karabük’e gittim, sonra Sivas’a gittim ve şampiyon olduk. Ondan 1 yıl sonra; başıma gelenlerden sonra burada olamadım. Fenerbahçe’nin geleceği ile ilgili düşüncelerimi buradan anlatmak istiyorum. Fenerbahçe büyüyor, büyüyecek de. Basında her gün ’Geliyorlar, gidiyorlar, genel kurula gidecekler’ gibi söylentiler çıkarılıyor. Bunlar bilinçli ve yıpratma amaçlı. Ben verdiğim sözleri her zaman tutmuşumdur, devam edeceğim ve 2 yıl daha buradayım." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x