Aziz Yıldırım: "Bir tek Emenike"

17 Mart 2015 Salı 11:56

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Kartal istifa etti" iddiasıyla ilgili Akşam'dan Alaattin Metin'e konuştu. 'Allah aşkına hocanın ne hatası var. O elinden geleni yaptı. Burada sahada görevini yapmayanlar konuşulmalı. Bir tek Emenike sahada bir şeyler yapmaya çalıştı. Bizim futbolcularımıza, bu futbol yakışmadı, hoş da olmadı." dedi.

Aziz Yıldırım:

 Fenerbahçe, çok kritik maçta Ankara'da G.Birliği'ne yenilince Başkan Aziz Yıldırım, kötü futbola kahroldu.

Özellikle takımın şampiyonluk yarışının kızıştığı haftalardaki kötü futbolu, oynanan oyun, onu üzmüştü. Bu yenilginin üzerine Ankara'dan dönerken sosyal medyada "İsmail Kartal istifa etti" dedikoduları yayılınca bunu Başkan Aziz Yıldırım'a soruldu. Aziz Yıldırım ise şöyle dedi:

"Öyle şey mi olur. Sahada futbolcular oynamazsa hoca ne yapsın, Allah aşkına hocanın ne hatası var. O elinden geleni yaptı. Burada sahada görevini yapmayanlar konuşulmalı. Bir tek Emenike sahada bir şeyler yapmaya çalıştı, o da yalnız kaldı. Şampiyonluğa oynayan takımın böyle futbol oynamaya hakkı yok. Bizim futbolcularımıza, bu futbol yakışmadı, hoş da olmadı."

"ONLARIN DERBİLERİ ÇOK"

Aziz Yıldırım'a Beşiktaş derbisi öncesindeki görüşleri sorulunca şöyle anlattı: "Biz Beşiktaş'ı yenip tekrar şampiyonluk yarışında oluruz. Ama bundan sonra puan kaybetmeye hiç tahammülümüz yok. Her maçı kazanmak zorundayız. Rakiplerimiz puan kaybedebilir. Daha Beşiktaş ve G.Saray'ın kendi aralarında ve Trabzonspor'la maçları var. Bizim derbiler bitti."

Akşam
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x