Aziz Yıldırım: Bu devletin savcıları yok mu, nerede savcılar?

11 Mayıs 2013 Cumartesi 14:44

Fenerbahçe Olağan Mali Genel Kurulu'nda konuşan Başkan Aziz Yıldırım, çok sert eleştirilerde bulundu. Galatasaray ve Ünal Aysal'a göndermelerde bulunan Yıldırım, devleti göreve çağırdı.Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen Olağan...

Aziz Yıldırım: Bu devletin savcıları yok mu, nerede savcılar?

Fenerbahçe Olağan Mali Genel Kurulu'nda konuşan Başkan Aziz Yıldırım, çok sert eleştirilerde bulundu. Galatasaray ve Ünal Aysal'a göndermelerde bulunan Yıldırım, devleti göreve çağırdı.

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen Olağan Mali Genel Kurul'da konuşma yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, ezeli rakipleri Galatasaray hakkında çok sert açıklamalarda bulundu.

Savcıları göreve çağıran Başkan Aziz Yıldırım, Galatasaray'a sert göndermeler de yaparak, "İki hafta önce Galatasaray başkanı diyor ki; “Bizim önümüz kesiliyor. Federasyon başkanıyla konuşuyor, kol kola çıkıyorlar. Bu devletin savcıları yok mu, nerede savcılar? Kendisi itiraf ediyor, 'önümüzü kesiyorlar' diyor. Bir şey biliyor ki, 'önümüzü kesiyorlar' diyor. Bu Galatasaray'ın önünü kesenler kimler." dedi.

2007'DE BİZİM OYUNCULARA ATILMAYAN KALMADI

Yarın oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçında şampiyon olan Galatasaray'ın alkışlanmasıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Başkan Aziz Yıldırım, "Bizim hocamız 'alkışlamayacağız' diyor, ismini vermeyeceğim bir tane Galatasaraylı yazar diyor ki, 'Aykut Kocaman şiddet yasasında yargılanmalı', komedi bunlar komedi. Ya biz 2007’de gittik, sahada yağmur yağdı, oyuncularıma atılmayan kalmadı. Kimsenin sesi çıkmadı." diye konuştu.

LİZBON'A GELMEK İSTEYEN BENİ ARAR, GAZETELERİ DEĞİL

"Ben bunların ne olduğu iyi biliyorum" diyen Yıldırım, "İşlerine geldiği zaman kendileri her şeyi yapar, sonra ellerini uzatma numarası yaparlar, sonra yine geri dönerler." ifadelerini de kullanarak sözlerini şöyle sürdürdü:

"Madem samimiler, lig bitimini beklerler oturup konuşur ne gerekiyorsa yapardık. Ama o nereye oturacak, Lizbon’a davet ederlerse gelirim. Bunlara gerek yok. Böyle bir istek varsa ararsın, 'Başkan ben gelmek istiyorum' dersin her şeyi yaparız. Gazetelere demeç vererek bunlar olmaz."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x