Aziz Yıldırım: Tribün lideri Fenerbahçeli bile değil, Beşiktaşlı

11 Mayıs 2013 Cumartesi 14:17

Fenerbahçe Mali Genel Kurulu'nda konuşan Başkan Aziz Yıldırım, tribünlerdeki taraftarlar hakkında da çok önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, ailelere çocuklara sahip çıkmaları konusunda uyarılarda bulundu.Mali Genel Kurul'da çarpıcı...

Aziz Yıldırım: Tribün lideri Fenerbahçeli bile değil, Beşiktaşlı

Fenerbahçe Mali Genel Kurulu'nda konuşan Başkan Aziz Yıldırım, tribünlerdeki taraftarlar hakkında da çok önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, ailelere çocuklara sahip çıkmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Mali Genel Kurul'da çarpıcı açıklamalarda bulunan Başkan Yıldırım, "En büyük sorunlardan biri de bu amigo işi. Biz de hata yaptık 2004'e kadar yanlarında oldum ben de. Bilet filan kestik her şeyi. Öyle bir noktaya geldik ki kendisi reis oldu. Ayrıca, Fenerbahçeli de değil Beşiktaşlı." dedi.

HER ŞEYİ UNUTURUM AMA

Bazı taraftarların ve amigoların tavırlarını da eleştiren Başkan Aziz Yıldırım, "Önemli şeyler söyleyeceğim. Birbirleriyle kavga ediyorlar dövüşüyorlar. Karabük maçında 'şike şike' diye bağırdılar. Her şeyi unuturum bunu unutmam, öleceğimi bilsem unutmam. Fenerbahçeli adam böyle bağırmaz. Ertesi gün hatalarını anladılar. Biz öyle şey demedik diyorlar." diye konuştu.

TRİBÜNDE UYUŞTURUCU VAR

Başkan Aziz Yıldırım, tribünlere gelen taraftarların arasında 16 yaşında çocukların da olduğunu belirterek, yaşanan tehlikeye dikkat çekerek şunları söyledi:

"Stadın dışından stadın içine paraşütlerle maytap ve yanıcı şeyler attılar. Kulübe de cezayı çaktılar. Çekoslavakya'da kapıları kırmaya çalıştılar. UEFA'dan 10 Bin Euro ceza aldık. Bunlar geçen savcılığa dilekçe verdi, 'başıma bir şey gelirse Aziz Yıldırım'dan' diye. Hem korkuyor, hem cesaretliymiş gibi davranıyor. Ama ben ihbar ediyorum, tribünde uyuşturucu var. Ailelere sesleniyorum çocuklarına sahip çıksınlar."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x