Başbakan Erdoğan'dan Fenerbahçe'ye sürpriz

11 Nisan 2013 Perşembe 15:44

Koyu Fenerbahçeli olduğu bilinen Başbakan Erdoğan'dan sürpriz karar. Başbakan Erdoğan Fenerbahçe'nin finale kalması halinde Amsterdam'a giderek maçı yerinde izleyecek.

Başbakan Erdoğan'dan Fenerbahçe'ye sürpriz
Avrupa Ligi'nde bu akşam Lazio ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'ye sürpriz. Koyu Fenerbahçeli olan Başbakan Erdoğan Avrupa ligi maçlarında Fenerbahçe'nin finale kalması durumunda Amsterdam'da oynanacak final maçına gideceğini duyurdu.

Başbakan Erdoğan'dan Fenerbahçe'ye sürpriz. Futbola oldukça meraklı Başbakan Erdoğan, Fenerbahçe için önemli bir açıklama yaptı ve "Final oynarsa Amsterdam'daki finale giderim" dedi.

Fenerbahçe 106 yıllık tarihinde ilk kez Avrupa'da yarı finale bu kadar yakın. Lazio takımı ile yaptığı ilk maçta aldığı 2-0'lık galibiyetin avantajıyla İtalya'ya giden sarı lacivertlilere Başbakan Erdoğan'dan da bir sürpriz geldi.

Başbakan Erdoğan resmi temaslar için gittiği Kırgızistan'dan Fenerbahçe'ye sürpriz yaptı. Başbakan Erdoğan, Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nde finale kalması durumunda 15 Mayıs'ta Amsterdam'daki maça gideceğini söyledi.

Geçen haftaki mücadelede Fenerbahçe rakibinin 10 kişi kalmasından da faydalanarak Lazio’yu 2-0 yenmişti. Lazio-Fenerbahçe maçı bugün saat 22.05’ten itibaren Star TV’den izlenebilir.

Fenerbahçe, Avrupa Kupaları’nda en büyük başarısını yakalamak için İtalya'da son 90 dakikaya çıkacak. Sarı-lacivertli takım, İstanbul'da 2-0 yendiği Lazio'ya bu akşam Roma Olimpiyat Stadı'nda konuk olacak. Mücadele İtalyan ekibinin cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak.

Fenerbahçe'nin turu geçmesi için gol atarak alacağı 2 farklı yenilgiler bile yeterli olacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x