Beşiktaş, çalışıp kampa girdi

18 Ocak 2013 Cuma 18:30

Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarı ilk haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u ağırlayacak olan Beşiktaş bu maçın hazırlıklarını tamamladı ve kampa girdi.BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenmanda kondisyon ve taktik çalışması...

Beşiktaş, çalışıp kampa girdi

Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarı ilk haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u ağırlayacak olan Beşiktaş bu maçın hazırlıklarını tamamladı ve kampa girdi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenmanda kondisyon ve taktik çalışması yapan siyah - beyazlı ekip, ısınma koşularıyla idmana başladı. Oyuncular, 5-2 çalışması sonrasında kısa koşularla sürdürdüğü antrenmanı, taktik çalışmalarıyla tamamamladı.

Basına kapalı yapılan çalışmaya tedavilerine devam edilen İsmail Köybaşı ve Batuhan Karadeniz katılmadı. Mustafa Pektemek özel programına devam ederken, Ersan Gülüm ve Hugo Almedia ise takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Siyah - beyazlı ekip yarın saat 19.00'da BJK İnönü Stadı'nda oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediye maçı için kampa girdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x