Beşiktaş'tan Şenol Güneş ve Quaresma açıklaması

25 Nisan 2015 Cumartesi 12:33

Beşiktaş kulübü basında çıkan transfer haberleriyle ilgili bir açıklama yaparak, yazılanların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden, 'Kulübümüzden açıklama' başlığı ve Beşiktaş...

Beşiktaş'tan Şenol Güneş ve Quaresma açıklaması

Beşiktaş kulübü basında çıkan transfer haberleriyle ilgili bir açıklama yaparak, yazılanların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden, 'Kulübümüzden açıklama' başlığı ve Beşiktaş JK imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, "Bugün basın yayın organlarında yer alan, Teknik Direktör Şenol Güneş ile temasa geçildiği ve Porto'da forma giyen eski oyuncumuz Quaresma'nın transfer edileceği iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır." denilerek, şu ifadelere yern verildi:

"Ayrıca Portekizli oyuncu Daniel Alves ile görüşme yapıldığı, Emir Spahic ve Sylvester'in de transfer gündemimizde yer aldığı iddiaları asılsızdır. Şampiyonluk yolunda mücadelesine devam eden takımımızın, bu hedefe ulaşması dışında şu anda başka bir gündemimiz olmadığını tekrar hatırlatırız.
Saygılarımızla,"

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x