Bölükbaşı: 3 transfer tamam, 2-3 futbolcu daha alacağız

26 Temmuz 2015 Pazar 12:26

Süper Lig ekiplerinden Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, 3 futbolcu ile anlaştıklarını, 2-3 oyuncu daha alacaklarını söyledi. Kulübün resmi televizyonuna açıklamalarda bulunan Bölükbaşı, "Şu an 3 transfer bitti. Bursa'da sağlık...

Bölükbaşı: 3 transfer tamam, 2-3 futbolcu daha alacağız

Süper Lig ekiplerinden Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, 3 futbolcu ile anlaştıklarını, 2-3 oyuncu daha alacaklarını söyledi.

Kulübün resmi televizyonuna açıklamalarda bulunan Bölükbaşı, "Şu an 3 transfer bitti. Bursa'da sağlık kontrolünden geçecekler. İmza atıp Almanya'ya göndereceğiz. Sırada 2-3 futbolcu daha var. Sadece taraftarlarımızdan sabır istiyoruz." diyerek, şöyle konuştu:

"Almanya kampında oynadığımız üçüncü maçı da berabere bitirdik. Bu kez rakip çok ciddiydi. İlk yarı skor daha farklı olabilirdi. İkinci yarı değişmeler yapılana kadar iyiydik. Adı üstünde hazırlık maçıydı. Eksiklerimizi gördük. Ben takımımızın daha da iyi olacağını düşünüyorum. Geçen seneden daha iyi futbol oynayıp, başarılı olacağımızdan hiç şüphem yok. Salı günü Medicana Sivasspor'la oynayacağız. Ardından Süper Kupa finali var. O kupayı almak istiyoruz."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x