Bursaspor, Eskişehirspor maçına siyah forma ile çıkacak

12 Mayıs 2013 Pazar 13:39

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında yarın Eskişehirspor ile yapacağı maçta, geçtiğimiz günlerde vefat eden merhum başkan İbrahim Yazıcı'nın anısına siyah formayla maça çıkacak.Alınan bilgiye göre, Bursaspor Kulübü Yönetim...

Bursaspor, Eskişehirspor maçına siyah forma ile çıkacak

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında yarın Eskişehirspor ile yapacağı maçta, geçtiğimiz günlerde vefat eden merhum başkan İbrahim Yazıcı'nın anısına siyah formayla maça çıkacak.

Alınan bilgiye göre, Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu, futbolcuların, Eskişehir'de siyah formalar giyebilmesi için Türkiye Futbol Federasyonuna (TFF) başvurdu. Federasyonun onayının ardından reklam veren firmaların yöneticilerinden de olumlu yanıt alan yöneticiler, siyah renkli formalar hazırlattı.

Yeşil-beyazlı futbolcuların giyeceği reklamsız siyah formalarda, sadece Bursaspor ile Spor Toto Süper Lig amblemleri bulunuyor.

Bilindiği gibi Başkan İbrahim Yazıcı, 5 Mayıs'ta geçirdiği kalp krizinin ardından kaldırıldığı hastanede iki gün sonra vefat etmiş ve cenazesi, 9 Mayıs Perşembe günü Bursa'da toprağa verilmişti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x