Bursaspor'da ikinci başkan adayı Körüstan

21 Mayıs 2013 Salı 13:12

Bursaspor Kulübü’nün 7 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek olağanüstü kongresi öncesi başkan adayları bir bir çıkmaya başladı. Mesut Mestan’ın ardından bugün de eski başkanlardan Erkan Körüstan adaylığını açıkladı.     Geçmiş...

Bursaspor'da ikinci başkan adayı Körüstan

Bursaspor Kulübü’nün 7 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek olağanüstü kongresi öncesi başkan adayları bir bir çıkmaya başladı. Mesut Mestan’ın ardından bugün de eski başkanlardan Erkan Körüstan adaylığını açıkladı.

    Geçmiş dönemde yeşil – beyazlı kulüpte başkanlık yapan Erkan Körüstan, yazılı açıklama yaparak adaylığını duyurdu.

    Körüstan, şunları dile getirdi:
    “Geçtiğimiz yıllarda çok sevdiğim ve gönül verdiğim Bursaspor Kulübünde yöneticilik ve başkanlık gibi ulvi grevleri tüm Bursa’nın ve Bursasporluların desteği ile hizmet etmek onurunu yaşadım. Değerli başkanımız ve Bursa’ya önemli değerler kazandıran İbrahim Yazıcı’nın vefatıyla hasıl olan olağanüstü durum karşısında yarıda kalan hizmetlerime daha da önemli başarılar eklemek ve Bursa’nın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğuna inandığımızdan dolayı Allah’ın izniyle başkanlığa adaylığımı koyduğumu açıklar, tüm Bursa ve Bursasporlulara gönül dolusu sevgiler sunarım.”

    Başkan İbrahim Yazıcı’nın vefatı nedeniyle olağanüstü kongre kararı alan Bursaspor’un kongresi 7 Haziran Cuma günü saat 19.00'da Bursa Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x